Location : Home > 4 > 4608X-AP1-181LF
4608X-AP1-181LF
Share on FacebookShare on Facebook
4608X-AP1-181LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4608X-AP1-181LF RES ARRAY 180 OHM 7 RES 8SIP 1220500 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4608X-AP1-181LF 2012+ 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
4608X-AP1-181LF Resistor Networks & Arrays 8Pin 2 180ohm Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
4608X-AP1-181LF Resistor Networks & Arrays 8Pin 2 180ohm Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd