Location : Home > 4 > 4608X-102-561LF
4608X-102-561LF
Share on FacebookShare on Facebook
4608X-102-561LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4608X-102-561LF Resistor Networks & Arrays 8pins 560ohms Isolated 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4608X-102-561LF 846597 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
4608X-102-561LF RES ARRAY 560 OHM 4 RES 8SIP 585100 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4608X-102-561LF RES ARRAY 560 OHM 4 RES 8SIP 489900 Bourns Inc. 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited