Location : Home > 4 > 4608X-101-562LF
4608X-101-562LF
Share on FacebookShare on Facebook
4608X-101-562LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4608X-101-562LF Resistor Networks & Arrays 8pins 5.6Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4608X-101-562LF RES ARRAY 5.6K OHM 7 RES 8SIP 791500 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com