Location : Home > 4 > 4608X-101-182LF
4608X-101-182LF
Share on FacebookShare on Facebook
4608X-101-182LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4608X-101-182LF RES ARRAY 1.8K OHM 7 RES 8SIP 573500 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4608X-101-182LF standard package with RoHS 43420 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
4608X-101-182LF RES ARRAY 1.8K OHM 7 RES 8SIP 478300 Bourns Inc. 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
4608X-101-182LF Resistor Networks & Arrays 8pins 1.8Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4608X-101-182LF Resistor Networks & Arrays 8pins 1.8Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4608X-101-182LF 846597 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd