Location : Home > 4 > 4607X-101-562LF
4607X-101-562LF
Share on FacebookShare on Facebook
4607X-101-562LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4607X-101-562LF RES ARRAY 5.6K OHM 6 RES 7SIP 1427000 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4607X-101-562LF 2012+ 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
4607X-101-562LF Resistor Networks & Arrays 7pins 5.6Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
4607X-101-562LF Resistor Networks & Arrays 7pins 5.6Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd