Location : Home > 4 > 4607X-101-101LF
4607X-101-101LF
Share on FacebookShare on Facebook
4607X-101-101LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4607X-101-101LF Resistor Networks & Arrays 7pins 100ohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4607X-101-101LF RES ARRAY 100 OHM 6 RES 7SIP 1200000 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4607X-101-101LF 2012+ 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
4607X-101-101LF Resistor Networks & Arrays 7pins 100ohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
4607X-101-101LF Resistor Networks & Arrays 7pins 100ohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd