Location : Home > 4 > 4606X-102-823LF
4606X-102-823LF
Share on FacebookShare on Facebook
4606X-102-823LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4606X-102-823LF 846597 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
4606X-102-823LF Resistor Networks & Arrays 6pins 82Kohms Isolated 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4606X-102-823LF RES ARRAY 82K OHM 3 RES 6SIP 584300 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4606X-102-823LF RES ARRAY 82K OHM 3 RES 6SIP 589100 Bourns Inc. 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited