Location : Home > 4 > 4606X-102-511LF
4606X-102-511LF
Share on FacebookShare on Facebook
4606X-102-511LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4606X-102-511LF Resistor Networks & Arrays 6Pin 2 510ohm Isolated 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4606X-102-511LF RES ARRAY 510 OHM 3 RES 6SIP 1309200 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4606X-102-511LF 2012+ 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
4606X-102-511LF Resistor Networks & Arrays 6Pin 2 510ohm Isolated 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
4606X-102-511LF Resistor Networks & Arrays 6Pin 2 510ohm Isolated 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd