Location : Home > 4 > 4606X-101-680LF
4606X-101-680LF
Share on FacebookShare on Facebook
4606X-101-680LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4606X-101-680LF RES ARRAY 68 OHM 5 RES 6SIP 1314100 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4606X-101-680LF 2012+ 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
4606X-101-680LF Resistor Networks & Arrays 6pins 68ohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
4606X-101-680LF Resistor Networks & Arrays 6pins 68ohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4606X-101-680LF Resistor Networks & Arrays 6pins 68ohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4606X-101-680LF RES ARRAY 68 OHM 5 RES 6SIP 687100 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com