Location : Home > 4 > 4606X-101-564LF
4606X-101-564LF
Share on FacebookShare on Facebook
4606X-101-564LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4606X-101-564LF RES ARRAY 560K OHM 5 RES 6SIP 701800 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4606X-101-564LF RES ARRAY 560K OHM 5 RES 6SIP 606600 Bourns Inc. 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
4606X-101-564LF Resistor Networks & Arrays 6pins 560Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com