Location : Home > 4 > 4606X-101-474LF
4606X-101-474LF
Share on FacebookShare on Facebook
4606X-101-474LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4606X-101-474LF RES ARRAY 470K OHM 5 RES 6SIP 796300 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4606X-101-474LF standard package with RoHS 43420 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
4606X-101-474LF RES ARRAY 470K OHM 5 RES 6SIP 701100 Bourns Inc. 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
4606X-101-474LF Resistor Networks & Arrays 6pins 470Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com