Location : Home > 4 > 4606X-101-273LF
4606X-101-273LF
Share on FacebookShare on Facebook
4606X-101-273LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4606X-101-273LF Resistor Networks & Arrays 6pins 27Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4606X-101-273LF RES ARRAY 27K OHM 5 RES 6SIP 584400 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com