Location : Home > 4 > 4606X-101-184LF
4606X-101-184LF
Share on FacebookShare on Facebook
4606X-101-184LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4606X-101-184LF RES ARRAY 180K OHM 5 RES 6SIP 1312700 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4606X-101-184LF standard package with RoHS 43450 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
4606X-101-184LF 2012+ 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
4606X-101-184LF Resistor Networks & Arrays 6pins 180Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
4606X-101-184LF Resistor Networks & Arrays 6pins 180Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4606X-101-184LF 846597 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd