Location : Home > 4 > 4606X-101-124LF
4606X-101-124LF
Share on FacebookShare on Facebook
4606X-101-124LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4606X-101-124LF 2012+ 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
4606X-101-124LF Resistor Networks & Arrays 6pins 120Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
4606X-101-124LF Resistor Networks & Arrays 6pins 120Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4606X-101-124LF Resistor Networks & Arrays 6pins 120Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4606X-101-124LF 846597 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
4606X-101-124LF RES ARRAY 120K OHM 5 RES 6SIP 687600 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
4606X-101-124LF RES ARRAY 120K OHM 5 RES 6SIP 1314600 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com