Location : Home > 4 > 4606M-101-561LF
4606M-101-561LF
Share on FacebookShare on Facebook
4606M-101-561LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4606M-101-561LF Resistor Networks & Arrays 6pins 560ohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4606M-101-561LF RES ARRAY 560 OHM 5 RES 6SIP 1224100 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4606M-101-561LF 2012+ 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
4606M-101-561LF Resistor Networks & Arrays 6pins 560ohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
4606M-101-561LF Resistor Networks & Arrays 6pins 560ohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd