Location : Home > 4 > 4605X-AP1-331LF
4605X-AP1-331LF
Share on FacebookShare on Facebook
4605X-AP1-331LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4605X-AP1-331LF RES ARRAY 330 OHM 4 RES 5SIP 1316000 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4605X-AP1-331LF 2012+ 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CRCW25121R80FKEGHP Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 1.8 OHM 1% 1.5W 2512
CRCW25121R80FKEGHP IC 36220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CRCW25121R80FKEGHP Vishay Dale 1510200 2015+ RES SMD 1.8 OHM 1 1.5W 2512 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RC0402JR-07180RL Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 180 OHM 5% 1/16W 0402
RC0402JR-07180RL 39796 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
RC0402JR-07180RL Yageo 850000 2016 402 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
RC0402FR-0790K9L Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 90.9K OHM 1% 1/16W 0402
RC0402FR-0790K9L Yageo 20000 2014+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
RC0402FR-0790K9L Yageo 800,000 15+ Thick Film Resistors - SMD 90.9K OHM 1 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
S5-1RF1 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 1 OHM 1% 4W 8230
S5-1RF1 IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S5-1RF1 NEW 87330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
S5-1RF1 Riedon 1314000 2015+ RES SMD 1 OHM 1 4W 8230 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
S5-1RF1 Riedon 685000 2015+ RES SMD 1 OHM 1 4W 8230 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com