Location : Home > 4 > 4605X-101-332LF
4605X-101-332LF
Share on FacebookShare on Facebook
4605X-101-332LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4605X-101-332LF RES ARRAY 3.3K OHM 4 RES 5SIP 573300 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4605X-101-332LF Resistor Networks & Arrays 5pins 3.3Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com