Location : Home > 4 > 4605M-101-472LF
4605M-101-472LF
Share on FacebookShare on Facebook
4605M-101-472LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4605M-101-472LF RES ARRAY 4.7K OHM 4 RES 5SIP 1314800 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4605M-101-472LF 2012+ 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
4605M-101-472LF Resistor Networks & Arrays 5pins 4.7Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
4605M-101-472LF Resistor Networks & Arrays 5pins 4.7Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4605M-101-472LF Resistor Networks & Arrays 5pins 4.7Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com