Location : Home > 4 > 4604X-101-151LF
4604X-101-151LF
Share on FacebookShare on Facebook
4604X-101-151LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4604X-101-151LF Resistor Networks & Arrays 150ohm 2 4Pin Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4604X-101-151LF RES ARRAY 150 OHM 3 RES 4SIP 1308300 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4604X-101-151LF 2012+ 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
4604X-101-151LF Resistor Networks & Arrays 150ohm 2 4Pin Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
4604X-101-151LF Resistor Networks & Arrays 150ohm 2 4Pin Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd