Location : Home > 4 > 4604M-101-274LF
4604M-101-274LF
Share on FacebookShare on Facebook
4604M-101-274LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4604M-101-274LF RES ARRAY 270K OHM 3 RES 4SIP 1322100 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4604M-101-274LF 2012+ 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
4604M-101-274LF Resistor Networks & Arrays 4pins 270Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
4604M-101-274LF Resistor Networks & Arrays 4pins 270Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4604M-101-274LF Resistor Networks & Arrays 4pins 270Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com