Location : Home > 4 > 4604H-101-102LF
4604H-101-102LF
Share on FacebookShare on Facebook
4604H-101-102LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4604H-101-102LF RES ARRAY 1K OHM 3 RES 4SIP 1222800 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4604H-101-102LF 2012+ 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
4604H-101-102LF Resistor Networks & Arrays 4pins 1Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
4604H-101-102LF Resistor Networks & Arrays 4pins 1Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd