Location : Home > 4 > 450PK4.7MEFCT810X12.5
450PK4.7MEFCT810X12.5
Share on FacebookShare on Facebook
450PK4.7MEFCT810X12.5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
450PK4.7MEFCT810X12.5 CAP ALUM 4.7UF 20 450V RADIAL 97530 Rubycon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
450PK4.7MEFCT810X12.5 CAP ALUM 4.7UF 20 450V RADIAL 97530 Rubycon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
450PK4.7MEFCT810X12.5 CAP ALUM 4.7UF 20 450V RADIAL 1243600 Rubycon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
865080153014 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 1000 UF 20% 6.3 V