Location : Home > 4 > 44AM1121-24-9/96-9CS2275
44AM1121-24-9/96-9CS2275
Share on FacebookShare on Facebook
44AM1121-24-9/96-9CS2275 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
44AM1121-24-9/96-9CS2275 electronics?components 500 S/N 2014+ Kairong Electronics Ltd.
44AM1121-24-9/96-9CS2275 Coonentor 8500 TE 12+ STOCK HK EKENDA INDUSTRIAL CO.LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
248-2798-027 Uncategorized Miscellaneous RP BKAE1 RECPT NI PLTD SHL ROH
0887899323 Uncategorized Miscellaneous DVI-A/D RECEPTACLE OUTER EMI CAN
0646260000 Uncategorized Miscellaneous MOUNTING FOOT TS 35
BC3-06 Uncategorized Miscellaneous BC3-06-MFGR
BC3-06 IC 37190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BC3-06 NEW 87990 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
BC3-06 NEW 87990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MDM-25SH005M2-F222 Uncategorized Miscellaneous MICRO 25C S 30" RBW JACKS HT
44A0111-14-82 IC 57890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
44A0111-14-82 TE 8500 12+ Coonentor HK EKENDA INDUSTRIAL CO.LTD
CIR08AF-24A-25S-F80-VO Uncategorized Miscellaneous CIR 25C 25#16 FR SKT PLUG
CIR08AF-24A-25S-F80-VO NEW 87930 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CIR08R-20A-48S-F80-VO Uncategorized Miscellaneous CIR 19C 19#18 FR SKT PLUG
FRCIR030FP-24-19P-F80-T89 Uncategorized Miscellaneous CIR 12C 12#16 FR PIN RECP WALL
FRCIR030FP-24-19P-F80-T89 NEW 77790 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CPC1016NTR Relays Solid State Relays Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SOP (0.150", 3.81mm)
CPC1016NTR Clare 11370 14-15+ SOP4 Nego IC Co.Doris@negoic.com
1218148-1 Cable Assemblies LGH Cables 24 AWG Micro-Miniature LGH, Receptacle, 1 pos to Cable (Round) Unshielded 12.5" (318mm)