Location : Home > 4 > 4470R-11J
4470R-11J
Share on FacebookShare on Facebook
4470R-11J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-59002-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEAT SINK 25MM X 32MM X 13MM
12A02CH-TL-E Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 12V 1A CPH3
12A02CH-TL-E IC 38612 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
12A02CH-TL-E ON Semiconductor 8000 2012+ Transistors Bipolar - BJT BIP PNP 1A 12V Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3M 8805 CIRCLE-1"-100 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets TAPE ADHESIVE TRANSFER 1" CIR
TF1714VU-202Y2R0-01 Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2A DCR 85 mOhm
TF1714VU-202Y2R0-01 TDK Corporation 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
TF1714VU-202Y2R0-01 TDK Corporation 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
TF1714VU-202Y2R0-01 TDK Corporation 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
TF1714VU-202Y2R0-01 TDK Corporation 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
ATS-19H-116-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM XCUT
ATS-01A-196-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X6MM XCUT T766
ATS-15C-176-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM R-TAB T766
ATS-14C-195-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12MM XCUT
AFP48130A Hardware, Fasteners, Accessories Bumpers, Feet, Pads, Grips Foot Cylindrical, Tapered 1.890" Dia (48.00mm) Polypropylene Black
744851102 Inductors, Coils, Chokes Arrays, Signal Transformers Shielded 2 Coil Inductor Array 400¦ÌH Inductance - Connected in Series 100¦ÌH Inductance - Connected in Parallel 290 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 1.1A Nonstandard
744851102 Wurth 19119 12+ CHOKE DOUBLE 100UH 1.1A SMD SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
744851102 Wurth Electronics Inc 135000 n/a CHOKE DOUBLE 100UH 1.1A SMD Hongkong Inductors Limited