Location : Home > 4 > 445W3XB13M00000
445W3XB13M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445W3XB13M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445W3XB13M00000 CRYSTAL 13.0000MHZ 13PF SMD 139820 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
445W3XB13M00000 CRYSTAL 13.0000MHZ 13PF SMD 42045 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
445W3XB13M00000 CRYSTAL 13.0000MHZ 13PF SMD 139820 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
445W3XB13M00000 CRYSTAL 13.0000MHZ 13PF SMD 57469 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445W3XB13M00000 CRYSTAL 13.0000MHZ 13PF SMD 97410 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387090046 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1710220000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1710220000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 3POS OR EKT Electronics Co., Ltd
1710220000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 3POS OR SIMEN Electronics Co.,Ltd
1710220000 Weidmuller 157840 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1710220000 Weidmuller 298170 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com