Location : Home > 4 > 445W35J27M00000
445W35J27M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445W35J27M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445W35J27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 9PF SMD 89070 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445W35J27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 9PF SMD 57459 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445W35J27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 9PF SMD 89070 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445W35J27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 9PF SMD 89070 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
851-83-045-40-252101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
316-87-142-41-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-142-41-007101 Preci-Dip 147750 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-142-41-007101 Preci-Dip 287910 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1003250000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header 0.200" (5.08mm)
1003250000 Weidmuller 157230 2016+ SL-SMT5.08/3/90LF 3.2SN FR TOR Unitronix Electronics Limited
3-1437427-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
3-1437427-0 IC 56740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-1437427-0 TE Connectivity AMP Connectors 157280 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
3-1437427-0 TE Connectivity AMP Connectors 299210 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-147741-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
5-147741-7 135 ConnectorReceptacleBottomorTopEntry14Position0.100(2.54mm)GoldSurfaceM Kynix Semiconductor Hong Kong Limited
5-147741-7 N/A 67 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
15-44-4128 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3221-14-0200-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
2-796635-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
2-796635-3 TE Connectivity AMP Connectors 157730 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-796635-3 TE Connectivity AMP Connectors 298310 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796635-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-796635-3 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 23POS 5.08MM BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1969117-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.197" (5.00mm)
1969117-1 TE 35000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
1969117-1 TE 35000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
1969117-1 TE 35000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
0022288100 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin