Location : Home > 4 > 445W35G30M00000
445W35G30M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445W35G30M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445W35G30M00000 CRYSTAL 30.0000MHZ 30PF SMD 88990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445W35G30M00000 CRYSTAL 30.0000MHZ 30PF SMD 57769 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445W35G30M00000 CRYSTAL 30.0000MHZ 30PF SMD 88990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445W35G30M00000 CRYSTAL 30.0000MHZ 30PF SMD 88990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PPTC301KFXC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
PPTC301KFXC IC 40590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PPTC301KFXC NEW 78490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PPTC301KFXC Sullins Connector Solutions 8000 2012+ CONN FEMALE 30POS .1 SMD TIN TPC Global Service Co.Ltd.
1628970000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.295" (7.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1628970000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1628970000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HEADER RT ANG 7.50MM 8POS TPC Global Service Co.Ltd.
1628970000 Weidmuller 147240 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS R/A 7.5MM Unitronix Electronics Limited
431205-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
159108-6012 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
159108-6012 3M 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
159108-6012 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
159108-6012 3M 8000 2012+ CONN HEADER 2MM 8POS VERT GOLD EKT Electronics Co., Ltd
159108-6012 3M 8000 2012+ CONN HEADER 2MM 8POS VERT GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd