Location : Home > 4 > 445W35E25M00000
445W35E25M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445W35E25M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445W35E25M00000 CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD 88350 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445W35E25M00000 CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD 57829 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445W35E25M00000 CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD 88350 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445W35E25M00000 CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD 88350 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
41005.2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 8-22 AWG
41005.2 On Shore Technology Inc 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
41005.2 On Shore Technology Inc 8000 2012+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 8MM EKT Electronics Co., Ltd
41005.2 On Shore Technology Inc 8000 2012+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 8MM Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0719731023 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold