Location : Home > 4 > 445W35D12M00000
445W35D12M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445W35D12M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445W35D12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD 88850 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445W35D12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD 57799 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445W35D12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD 88850 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445W35D12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD 88850 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386307204 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws