Location : Home > 4 > 445W32H20M00000
445W32H20M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445W32H20M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445W32H20M00000 CRYSTAL 20.0000MHZ 32PF SMD 97670 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445W32H20M00000 CRYSTAL 20.0000MHZ 32PF SMD 57549 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445W32H20M00000 CRYSTAL 20.0000MHZ 32PF SMD 97670 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445W32H20M00000 CRYSTAL 20.0000MHZ 32PF SMD 139900 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ZMM5254B-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 27V 500MW MINIMELF
ZMM5254B-7 Diodes Inc 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ZMM5254B-7 ROHM 89000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ZMM5254B-7 RoHS 221541 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
6170000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 3/0-4 AWG
6170000 Curtis Industries 147690 2016+ CONN TERM BLK FEED THRU GRY 26MM Unitronix Electronics Limited
6170000 Curtis Industries 288210 2016+ CONN TERM BLK FEED THRU GRY 26MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6170000 IC 40250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3070079 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Disconnect, Isolated Black 10-26 AWG
3070079 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3070079 Phoenix Contact 147890 2016+ CONN TERM BLK DISC 10-26AWG BK Unitronix Electronics Limited
0395172306 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1923775 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1923775 Phoenix Contact 8000 2012+ CONN HEADER 4POS 5MM EKT Electronics Co., Ltd
1923775 Phoenix Contact 8000 2012+ CONN HEADER 4POS 5MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0192210418 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 1/4 Stud Flat Sided, Tubular 2 AWG Crimp
0707219 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 14 Position Terminal Block Header, Male Pins Green Screw Mount - Front Flange
1833852 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 6 Position Terminal Block Green Plug Connection - Ganged 42.5mm
1833852 Phoenix Contact 147250 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1833852 Phoenix Contact 288930 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-147072-5 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors Single Post Terminal Connector Through Hole Gold 0.045" (1.14mm) Square