Location : Home > 4 > 445W32F12M00000
445W32F12M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445W32F12M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445W32F12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 24PF SMD 99050 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445W32F12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 24PF SMD 57359 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445W32F12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 24PF SMD 99050 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445W32F12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 24PF SMD 139710 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431105-04-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
431105-04-0 IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325331-01-0 Curtis Industries 157290 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
912024 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through 12-26 AWG
912024 Weidmuller 147260 2016+ WDK LD/35 48VAC RD TP- Unitronix Electronics Limited
912024 Weidmuller 288550 2016+ WDK LD/35 48VAC RD TP- Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395133904 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)