Location : Home > 4 > 445W2XJ24M57600
445W2XJ24M57600
Share on FacebookShare on Facebook
445W2XJ24M57600 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445W2XJ24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 9PF SMD 139300 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
445W2XJ24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 9PF SMD 41525 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
445W2XJ24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 9PF SMD 139300 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
445W2XJ24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 9PF SMD 56949 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445W2XJ24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 9PF SMD 97970 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1955248 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole