Location : Home > 4 > 445W2XH25M00000
445W2XH25M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445W2XH25M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445W2XH25M00000 CRYSTAL 25.0000MHZ 32PF SMD 140000 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
445W2XH25M00000 CRYSTAL 25.0000MHZ 32PF SMD 42225 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
445W2XH25M00000 CRYSTAL 25.0000MHZ 32PF SMD 140000 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
445W2XH25M00000 CRYSTAL 25.0000MHZ 32PF SMD 57649 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445W2XH25M00000 CRYSTAL 25.0000MHZ 32PF SMD 97670 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1776313-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.571" (14.50mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws
1776313-4 N/A 117 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
0395173410 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)