Location : Home > 4 > 445W2XG20M00000
445W2XG20M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445W2XG20M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445W2XG20M00000 CRYSTAL 20.0000MHZ 30PF SMD 140070 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
445W2XG20M00000 CRYSTAL 20.0000MHZ 30PF SMD 42295 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
445W2XG20M00000 CRYSTAL 20.0000MHZ 30PF SMD 140070 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
445W2XG20M00000 CRYSTAL 20.0000MHZ 30PF SMD 57719 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445W2XG20M00000 CRYSTAL 20.0000MHZ 30PF SMD 97990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3211249 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Black
3211249 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3211249 Phoenix Contact 147750 2016+ FUSE BLOCK CART 1000V 30A DIN Unitronix Electronics Limited
3211249 Phoenix Contact 287710 2016+ FUSE BLOCK CART 1000V 30A DIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com