Location : Home > 4 > 445W2XA30M00000
445W2XA30M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445W2XA30M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445W2XA30M00000 CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD 139880 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
445W2XA30M00000 CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD 42105 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
445W2XA30M00000 CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD 139880 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
445W2XA30M00000 CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD 57529 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445W2XA30M00000 CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD 99090 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325010-01-0 Curtis Industries 146930 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
325010-01-0 IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395132012 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)