Location : Home > 4 > 445W23K12M00000
445W23K12M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445W23K12M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445W23K12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD 97810 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445W23K12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD 97810 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445W23K12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD 57169 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445W23K12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD 97810 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SFM210-LPSE-S46-SC-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
316-83-152-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
614-93-306-31-007000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD
614-93-306-31-007000 IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
614-93-306-31-007000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
614-93-306-31-007000 Mill-Max Manufacturing Corp. 156960 2016+ CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD Unitronix Electronics Limited
614-93-306-31-007000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278490 2016+ CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-87-158-01-666101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-87-158-01-666101 IC 57360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-87-158-01-666101 Preci-Dip 147750 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1726680000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 38 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1726680000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 38POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1726680000 Weidmuller 157810 2016+ TERM BLOCK HDR 38POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1726680000 Weidmuller 297670 2016+ TERM BLOCK HDR 38POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325103-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
1825437-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 12 Position Spring Piston Connector Surface Mount
1825437-1 TE Connectivity AMP Connectors 156970 2016+ ROHS LOW PROF SPRG PROBE 12 POS Unitronix Electronics Limited
1825437-1 TE Connectivity AMP Connectors 298010 2016+ ROHS LOW PROF SPRG PROBE 12 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-535541-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-535541-5 TE Connectivity AMP Connectors 297870 2016+ CONN RCPT 17POS .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-535541-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1643200000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 44 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1643200000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 44POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1643200000 Weidmuller 147240 2016+ TERM BLOCK HDR 44POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1643200000 Weidmuller 298010 2016+ TERM BLOCK HDR 44POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0003062042 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.145" (3.68mm)