Location : Home > 4 > 445I35H13M00000
445I35H13M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445I35H13M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445I35H13M00000 CRYSTAL 13.0000MHZ 32PF SMD 97290 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445I35H13M00000 CRYSTAL 13.0000MHZ 32PF SMD 97290 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445I35H13M00000 CRYSTAL 13.0000MHZ 32PF SMD 139890 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
445I35H13M00000 CRYSTAL 13.0000MHZ 32PF SMD 57539 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1644090000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 110¡ã Through Hole
1644090000 IC 58570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1644090000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 7POS 110 TIN ORG SIMEN Electronics Co.,Ltd
1644090000 Weidmuller 298890 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS 110DEG 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com