Location : Home > 4 > 445I35F13M00000
445I35F13M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445I35F13M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445I35F13M00000 CRYSTAL 13.0000MHZ 24PF SMD 56929 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445I35F13M00000 CRYSTAL 13.0000MHZ 24PF SMD 139280 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
445I35F13M00000 CRYSTAL 13.0000MHZ 24PF SMD 31505 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
445I35F13M00000 CRYSTAL 13.0000MHZ 24PF SMD 139280 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
445I35F13M00000 CRYSTAL 13.0000MHZ 24PF SMD 56929 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445I35F13M00000 CRYSTAL 13.0000MHZ 24PF SMD 98090 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387790037 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws