Location : Home > 4 > 445I33S16M00000
445I33S16M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445I33S16M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445I33S16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ SERIES SMD 98550 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445I33S16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ SERIES SMD 98550 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445I33S16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ SERIES SMD 57539 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445I33S16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ SERIES SMD 98550 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4759 G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 62V 1W DO204AL