Location : Home > 4 > 445I33L25M00000
445I33L25M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445I33L25M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445I33L25M00000 CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD 97930 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445I33L25M00000 CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD 97930 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445I33L25M00000 CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD 57399 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445I33L25M00000 CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD 97930 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1784120000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 6 Position Feed Through, Isolated (2) Beige 12-26 AWG
1784120000 Weidmuller 147720 2016+ TERM BLK SENS MULTILEVEL 7MM WM Unitronix Electronics Limited
1784120000 Weidmuller 287790 2016+ TERM BLK SENS MULTILEVEL 7MM WM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1784120000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLK SENS MULTILEVEL 7MM WM EKT Electronics Co., Ltd
0395320008 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-5LS-TOR JST Sales America Inc. 157850 2016+ TAPE-ON TERMINAL Unitronix Electronics Limited
416F5001XADT Crystals and Oscillators Crystals 50MHz ¡À10ppm Crystal 18pF 100 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F5001XADT CTS-Frequency Controls 41495 1538+ CRYSTAL 50.000 MHZ 18PF SMT Alphatek Technology Limited
416F5001XADT CTS-Frequency Controls 56919 2015+ CRYSTAL 50.000 MHZ 18PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F5001XADT CTS-Frequency Controls 97370 2015+ CRYSTAL 50.000 MHZ 18PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
0393643902 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block 0.295" (7.50mm)
2900788 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules TERM BLOCK DIN RAIL
2900788 Phoenix Contact 147340 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL Unitronix Electronics Limited
2900788 Phoenix Contact 288710 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0398900314 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 14 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1708055 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole
1708055 Electronics 26671 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1708055 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1708055 STOCK 43810 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
280050-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 15.5-20 AWG Crimp Connector Non-Insulated