Location : Home > 4 > 445I33G13M00000
445I33G13M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445I33G13M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445I33G13M00000 CRYSTAL 13.0000MHZ 30PF SMD 140230 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
445I33G13M00000 CRYSTAL 13.0000MHZ 30PF SMD 97530 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445I33G13M00000 CRYSTAL 13.0000MHZ 30PF SMD 57879 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445I33G13M00000 CRYSTAL 13.0000MHZ 30PF SMD 97530 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387207806 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0387418903 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0321320000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Yellow 8-22 AWG