Location : Home > 4 > 445I33F13M00000
445I33F13M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445I33F13M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445I33F13M00000 CRYSTAL 13.0000MHZ 24PF SMD 57679 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445I33F13M00000 CRYSTAL 13.0000MHZ 24PF SMD 97930 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445I33F13M00000 CRYSTAL 13.0000MHZ 24PF SMD 97930 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445I33F13M00000 CRYSTAL 13.0000MHZ 24PF SMD 140030 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SIT8008AI-72-33E-25.000000G Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 25MHZ
5446545 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
5446545 IC 41020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5446545 Phoenix Contact 147440 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5446545 Phoenix Contact 288970 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TX11010000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TX11010000J0G Amphenol FCI 147520 2016+ 500 TB PLU PLU R/HOLE Unitronix Electronics Limited
TX11010000J0G IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TX11010000J0G NEW 97670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BS-21-6S-P 3M 157680 2016+ VINYL INSL BUTT SEAM FLANGED BLO Unitronix Electronics Limited
BS-21-6S-P 3MElectronicSpecialty 50000 15+ 15+ Excellent Electronics Components Inc
BS-21-6S-P IC 38470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BS-21-6S-P NEW 79070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1515060000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1515060000 IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1515060000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1515060000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 3POS 90 ORG EKT Electronics Co., Ltd
1515060000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 3POS 90 ORG Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0395310004 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole