Location : Home > 4 > 445I33B24M57600
445I33B24M57600
445I33B24M57600 Crystals and Oscillators Crystals 24.576MHz ¡À30ppm Crystal 13pF 40 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 2-SMD