Location : Home > 4 > 445I32J27M00000
445I32J27M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445I32J27M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445I32J27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 9PF SMD 97910 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445I32J27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 9PF SMD 97910 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445I32J27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 9PF SMD 139590 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
445I32J27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 9PF SMD 61965 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SFM210-LPPE-S43-SD-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 43 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
SFM210-LPPE-S43-SD-BK Sullins Connector Solutions 147730 2016+ CONN HDR FMAL 43POS 1MM GOLD SMT Unitronix Electronics Limited
1-1546118-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1546118-4 985765 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1-1546118-4 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-1546118-4 IC 58050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546118-4 TE Connectivity AMP Connectors 298730 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS 270DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com