Location : Home > 4 > 445I32B24M57600
445I32B24M57600
Share on FacebookShare on Facebook
445I32B24M57600 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445I32B24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 13PF SMD 98670 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445I32B24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 13PF SMD 98670 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445I32B24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 13PF SMD 139910 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
445I32B24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 13PF SMD 62285 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATTAL2Y Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through, Isolated Yellow 12-24 AWG
ATTAL2Y Amphenol PCD 147340 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM YELLOW Unitronix Electronics Limited
ATTAL2Y Amphenol PCD 288710 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM YELLOW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776038-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1776038-7 IC 57250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1776038-7 TE Connectivity 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1776038-7 TE Connectivity 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER R/A 7POS EKT Electronics Co., Ltd
1776038-7 TE Connectivity AMP Connectors 298570 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1955895 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1955895 Phoenix Contact 157220 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1955895 Phoenix Contact 287790 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com