Location : Home > 4 > 445I25D24M57600
445I25D24M57600
Share on FacebookShare on Facebook
445I25D24M57600 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445I25D24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD 98050 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445I25D24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD 57109 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445I25D24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD 98050 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445I25D24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD 139460 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387044502 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws