Location : Home > 4 > 445I23K27M00000
445I23K27M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445I23K27M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445I23K27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD 97910 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445I23K27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD 57209 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445I23K27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD 97910 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445I23K27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD 139560 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1880440000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Black 10-30 AWG
1880440000 IC 58270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1880440000 Weidmuller 147090 2016+ TERMINAL WSI 4/2 LD 30 -70V Unitronix Electronics Limited
1581340000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1581340000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1581340000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 4POS 180 TIN ORG EKT Electronics Co., Ltd
1581340000 Weidmuller 287550 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com