Location : Home > 4 > 445C3XJ24M00000
445C3XJ24M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C3XJ24M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C3XJ24M00000 CRYSTAL 24.0000MHZ 9PF SMD 97670 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C3XJ24M00000 CRYSTAL 24.0000MHZ 9PF SMD 57549 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445C3XJ24M00000 CRYSTAL 24.0000MHZ 9PF SMD 97670 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C3XJ24M00000 CRYSTAL 24.0000MHZ 9PF SMD 139900 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
445C3XJ24M00000 CRYSTAL 24.0000MHZ 9PF SMD 32125 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1520260000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole