Location : Home > 4 > 445C3XH27M00000
445C3XH27M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C3XH27M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C3XH27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 32PF SMD 99070 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C3XH27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 32PF SMD 139570 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
445C3XH27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 32PF SMD 31795 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
445C3XH27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 32PF SMD 139570 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
445C3XH27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 32PF SMD 57219 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387353703 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws