Location : Home > 4 > 445C3XF27M00000
445C3XF27M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C3XF27M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C3XF27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 24PF SMD 99210 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C3XF27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 24PF SMD 57409 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445C3XF27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 24PF SMD 99210 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C3XF27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 24PF SMD 139760 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
445C3XF27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 24PF SMD 31985 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JANTXV1N6311US Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3V 500MW B-SQ MELF
JANTXV1N6311US IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JANTXV1N6311US N/A 33600 2016 Rohs And New European Union IC Industry Co.
JANTXV1N6311US NEW 89090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38130-01-0 Curtis Industries 157090 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
T38130-01-0 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38130-01-0 NEW 97790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776135-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1776135-6 IC 57490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1776135-6 TE Connectivity AMP Connectors 157070 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1776135-6 TE Connectivity AMP Connectors 298990 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MP196 Crystals and Oscillators Crystals 19.6608MHz ¡À30ppm Crystal Series 25 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Through Hole HC49/U
MP196 CTS-Frequency Controls 87290 2015+ CRYSTAL 19.6608MHZ 18PF T/H Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
0894858000 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A Receptacle Connector 4 Position Through Hole, Right Angle, Vertical
0894858000 Molex 11364 CONNUSBA AAA(HK) Electronics Co.,LTD. Skype: loismaii
322235 IC 40830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
322235 Original 37404 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
322235 Semiconductor 20285 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
322235 STOCK 43030 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1716218 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 6 Position Terminal Block Header, Male Pins Green 2 Piece, Snap Lock - Front Flange
1716218 Phoenix Contact 147430 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1716218 Phoenix Contact 288890 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1632570000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1632570000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1632570000 Weidmuller 298990 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 14POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com